HaberlerKütahya HaberleriÇavdarhisar Şehit Sebahattin Şenkal Anaokulundan Bahar Şenliği

Çavdarhisar Şehit Sebahattin Şenkal Anaokulundan Bahar Şenliği - Kütahya Haberleri

Kütahya'nın Çavdarhisar Şehit Sebahattin Şenkal Anaokulu tarafından düzenlenen yıl sonu bahar şenlikleri renkli görüntülere sahne oldu.

Çavdarhisar Şehit Sebahattin Şenkal Anaokulundan Bahar Şenliği

Şenlikler saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Öğrenciler öğretmenleri nezaretinde müzik eşliğinde çeşitli gösteriler sundu. Öğrenci velileri ve vatandaşlarında katıldığı bahar şenliği oldukça renkli geçti.
İstiklal Marşının tamamının öğrenciler tarafından ezbere okunması, 'Bayrak' şiirinin okunması stadyumu dolduran vatandaşlar tarafından ayakta alkışlandı.
Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer, 'Okul öncesi eğitimin büyük önem taşıdığını bilmeyenimiz yoktur. Biz de ağaç yaşken eğilir düşüncesiyle hareket eden okul idaremizin her zaman yanındayız. Okul öncesi çağında çocuklarımızın eğitim almalarının son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Belediye olarak her zaman yanlarındayız, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağımızın bilinmesini isteriz'' ifadelerini kullandı.
Bahar şenliklerinde Çavdarhisar Kaymakamı Kadir Yurdagül, Belediye Başkanı Halil Başer ve Çavdarhisar Milli Eğitim Müdürü Ginyas Kaya tarafından minik öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. (YD-EFE)

Çavdarhisar Şehit Sebahattin Şenkal Anaokulundan Bahar Şenliği

SIRADAKİ HABER
}