HaberlerOrdu HaberleriYeni belediye binasında ofis satışları başlıyor

Yeni belediye binasında ofis satışları başlıyor - Ordu Haberleri

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yeni Belediye binasındaki dükkan ya da ofis almayı bekleyen kişilere seslenerek, 'Önümüzdeki hafta belediye meclisimizde satış yetkisi alarak inşallah Haziran ayı sonuna kadar iş yerleri ve ofislerin satış ilanlarına çıkacağız' dedi.

Yeni belediye binasında ofis satışları başlıyor

Başkan Anlayan yeni belediye binasında, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu ve teknik ekip ile birlikte inceleme yaptı. İnceleme sonrası bir açıklama yapan Başkanı Anlayan, yeni belediye hizmet binası inşaatında son tabliye betonu döküldüğünü belirterek, 'Kaba inşaatımızın son aşamasına gelmiş bulunuyoruz. İnşallah önümüzdeki 2018 yılının Eylül ayında da içine geçmeyi planlıyoruz. Burada çok önemli bir unsur var. Kaba inşaat bitiyor, ince tefrişatına başlayacağız ama bu aşamada satışa sunacağımız iş yerleri ve ofisler var. Vatandaşlarımıza buradan bir duyuru yapıyorum. Buradan dükkan almayı bekleyen ya da ofis almayı bekleyen hemşerilerimiz artık bizim ilanlarımızı beklesinler. Önümüzdeki hafta belediye meclisimizde satış yetkisi alarak inşallah Haziran ayı sonuna kadar satış ilanlarına çıkacağız. Bu vesileyle artık satışların yapılacağını buradan ofis ve dükkan almak isteyen hemşerilerimizin hazırlıklarını yaparak bizim ilanlarımızı beklemelerini, belirtmek istiyorum' dedi.

'Yeni belediye binamızda 120 araçlık otopark olacak'
Yeni belediye binasında çok güzel iş yerlerinin bulunduğunu ifade eden Başkan Anlayan, 'Yeni binamızda 12 adet galeri katlı iş yerimiz var, büyüklük olarak her biri 100 metrekarenin üzerinde büyüklükte ve genişlikte, ayrıca daire büyüklüklerinde de 2+1, 3+1 büyüklüklerin de 12 tane ofisler var. Vatandaşlarımız biz inşaatımızı bitirene kadar eş zamanlı dükkanlarını bitirmiş olacaklar. İnşallah binayı bu şekilde hizmete almış olacağız. Yeni binamız büyüklük olarak mevcut belediye binamızın 2 katı büyüklüğünde oluyor. Bu alanın bodrumunda arsanın tamamında 120 araçlık otoparkımız var. Bu otopark öncelikle belediyemize gelecek vatandaşlarımıza, buradaki iş yerlerimize ve bölgeye hizmet verebilecek bir otopark olacak. Nezih bir ortamda belediyemiz vatandaşlarımıza hizmet verecek bir mekana kavuşmuş olacak. En az 50 yıllık belki de daha uzun sürede Fatsamıza ve bölgemize hizmet verecek bir belediye binası İnşallah hayata kavuşturuyoruz. Rabbim kaza bela vermeden inşallah tamamlamayı nasip etsin' diye konuştu.

Yeni belediye binasında ofis satışları başlıyor

SIRADAKİ HABER
}