Haberlerİzmir HaberleriSaç ekimi sağlık turizmine yaz dopingi olacak

Saç ekimi sağlık turizmine yaz dopingi olacak - İzmir Haberleri

Türkiye'de turizm sektörü bu yaz hareketlenmeye başlarken, Saç Ekim Birimi Koordinatörü Yasemin Gülgör, yurt içindeki saç ekim hastalarının turizmi daha da canlandıracağını söyledi.

Saç ekimi sağlık turizmine yaz dopingi olacak

Turizmciler, geçtiğimiz yıl yaşanan kayıplarını bu yıl kapatmayı planlarken, Saç Ekim Birimi Koordinatörü Yasemin Gülgör, saç ekimi, diş tedavisi, organ nakli, estetik gibi uygulamaların yurt içindeki turizm hareketliliğini canlandırdığını söyledi.
Son yıllarda sağlık turizmi yükseliş gösteren branşların basında saç ekimi geldiğini belirten Gazi Hastanesi Saç Ekim Merkezi Koordinatörü Yasemin Gülgör, 'Türkiye tarihi ve kültürel acıdan zengin bir ülke.Ve bu ülkeyi tanıma fırsatı için her ay binlerce turist ülkemize ziyarete gelmektedir. Saç ekimi ciddi bir pazardır ülkemiz için .Yurt dışından gelen kişiler havaalanından alınıyor ve otellere yerleştiriliyor. Aileleriyle birlikte geliyorlar hem saç ektirip hem de ülkemizde tatil yapıyorlar. Alışveriş yaparak ta esnafa katkıda sağlıyorlar. Türkiye'deki saç ekim fiyatları Amerika ve Avrupa'nın ortalama yüzde 10 altında' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}