HaberlerMuğla HaberleriBaşkan Tokat öğrencilerin sorularını cevapladı

Başkan Tokat öğrencilerin sorularını cevapladı - Muğla Haberleri

Muğla'nın Milas ilçesinde bulunan Merkez İlkokulu 4/C sınıfında eğitim öğretim gören Alper Gümüşkesen, Eylül Demir, Uğur Yurt, Ayça Çiydem, Efe Keskin, Defne Şenel öğretmenleri Ruhan Gümüşkesen ile birlikte Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat'ı ziyaret ederek proje ödevleri kapsamında röportaj yaptı.

Başkan Tokat öğrencilerin sorularını cevapladı

Öğrenciler tarafından hazırlanan 'nasıl Belediye Başkanı oldunuz?, Yetki ve görevleriniz nelerdir?, İlçedeki spor faaliyetleriniz nelerdir?, Belediye Başkanında olması gereken özellikler nelerdir?' gibi soruları içtenlikle yanıtlayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, birçok projeleri olduğunu, hali hazırda devam eden çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü, özellikle çocuk oyun alanları ve parkları yaparak, çocukların aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirmeleri için bu yönde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
Soruların ardından öğrenciler ile tek tek sohbet eden Belediye Başkanı Tokat, öğrencilere ziyaret için teşekkür ederek derslerinde başarı diledi. Öğrenciler, yoğun programına rağmen kendilerine vakit ayırdığı için Başkan Tokat'a teşekkür ettiler.

Başkan Tokat öğrencilerin sorularını cevapladı

SIRADAKİ HABER
}