HaberlerBalıkesir HaberleriVali Yazıcı'dan şehit ailesine taziye ziyareti

Vali Yazıcı'dan şehit ailesine taziye ziyareti - Balıkesir Haberleri

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Şırnak'ta askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Yüzbaşı İlker Acar'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Vali Yazıcı'dan şehit ailesine taziye ziyareti

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 13 askerden Balıkesirli Yüzbaşı İlker Acar'ın annesi Nurdane Acar ile çocuklarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında okunan Kur'an-ı Kerim'in ardından dualar edildi. Aileye taziye dileklerini ileten Vali Yazıcı, 'Bugün, şehidimize, şehitlerimize bir Fatiha okumak, hem de ailesine baş sağlığı taziyesi ziyaretinde bulunmak istedik. Acımızı, sevincimizi paylaşacağız. Bize düşen şehidin ailesinin, yakınlarının yanında olmak. Milletimizin başı sağ olsun. Bizler Türkiye Cumhuriyeti Devleti, millet olarak şehitlerimizin aziz hatırasını daima canlı tutacak, asla ve asla unutturmayacağız. Bizim için şehitlik, mertebelerin en yücesidir. Bu toprakların bize vatan olması için canını seve seve feda etmiş tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum' dedi.
Taziye ziyaretine Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir ve Balıkesir Merkez Komutanı Piyade Albay Evren Ünal katıldı.

SIRADAKİ HABER
}