HaberlerErçal: 'Asıl olan ülkemizin sağ salim ayakta durması'

Erçal: 'Asıl olan ülkemizin sağ salim ayakta durması'

İş adamı Burhan Erçal, 'Dünyanın ve özellikle ülkemizin son yıllarda içinden geçtiği bu zor dönemlerden iş dünyası da muhakkak olumsuz yönde etkilendi. Ama asıl olan ülkemizin sağ salim ayakta durmasıdır. İnşallah en kötü günler de geride kalmıştır' dedi.

Erçal: 'Asıl olan ülkemizin sağ salim ayakta durması'


Samsun'da Erçal A.Ş. tarafından iftar yemeği düzenlendi. Erçal Scania Plaza'da düzenlenen iftar yemeğine, tüm çalışanlar ve yönetim kadrosuyla birlikte, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da katıldı.
İftar yemeğini ardından konuşma yapan Erçal Group Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Erçal, 'Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz, iftar programımızı hep bir arada gerçekleştirmekten mutluluk duydum. Ramazan ayı uhrevi havasının yanında birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının ön plana çıktığı mübarek ve bereketli bir aydır. İnşallah işlerimizde de bu bereketten nasibimizi alırız. Dünyanın ve özellikle ülkemizin son yıllarda içinden geçtiği bu zor dönemlerden iş dünyası da muhakkak olumsuz yönde etkilendi. Ama asıl olan ülkemizin sağ salim ayakta durmasıdır. İnşallah en kötü günler de geride kalmıştır. Geleceğin hepimiz için umut verici ve bugünlerden daha iyi olmasını temenni ediyorum. İş hayatının yoğun ve meşakkatli temposundan maalesef birbirimize yeterli zaman bulamıyoruz. Ancak bu tür organizasyonlarda bir araya gelebiliyoruz. 16 yıldır Scaina markasını temsil etmek bizleri güçlü kılıyor ve sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bugün aynı zamanda Scaina'nın tamamen yenilenmiş yeni nesil araçlarının Anadolu'da ilk lansmanını, ilklerin şehri olan Samsun'da gerçekleştirdik. 'R ve S' serisi olan yeni nesil araçlarımız gücü, konforu, dayanıklılığı ve yakıt tasarrufu ile kendisinden uzun süre bahsettirecek harika bir ürün olmuştur. İnşallah sizlerin ve ülkemizin ekonomisine sırtında taşıyacağı yüklerle en fazla katkıyı sağlayacağını umuyorum' diye konuştu.

Köktaş: 'Önümüzü kesmek isteyenlere inat bu millete hizmet etmeye devam edeceğiz'
Daha sonra konuşma yapan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Öncelikle tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet dileyerek sözlerime başlamak isterim. Uluslararası bir kamyon firmasının bu akşamki etkinliğinde bir aradayız. Mutluluklar paylaşıldıkça, üzüntüler paylaşıldıkça azalır. Ben kamyonda büyümüş ve 4 yıl da kamyon şoförlüğü yapmış bir kardeşinizim. Kamyonculuğun ne olduğunu çok iyi bilen arkadaşınızım. Biz yük taşırız, laf taşımayız. Gece kara asfaltın üzerinde bize teslim edilen emanetleri yerine ulaştırabilmek için mücadele ederiz. O dönemin zor şartlarında taşımacılık yapan, o dönemin imkansızlıklarıyla araçlarını yenileyemeyen dönemleri geride bıraktık. Bugün yollarımızı artık tüneller sayesinde kısalttık. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi biz yolları böldük ancak aileleri birleştirip kavuşturduk. Bunu görenler ve bilenler önümüzü kesmeye ve bizi hedefe ulaştırmamak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Biz de onlara inat bu millete hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah bugünlerimizi aratmasın. Türkiye'de her şeye rağmen güzel hizmetler olacak' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}