HaberlerSamsunspor: İşte Samsunspor Başkanı Tutu'nun planı

Samsunspor: İşte Samsunspor Başkanı Tutu'nun planı

Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Samsunlu bazı işadamlarıyla görüşerek, yeni sezon öncesi yapılması gerekenleri aktarıp, bir anlamda destek istedi. Başkan Tutu bunun ardından ise hoca ve transferlere yoğunlaşmayı planlıyor.

Samsunspor: İşte Samsunspor Başkanı Tutu'nun planı

Samsunspor: SAMSUN'DA GÖRÜŞTÜ

Samsunspor BaşkanıErkurt Tutu, yaklaşan kongre öncesi adeta destek turuna çıktı. Başkan Tutu hem bu zamana kadar yapılanları anlatmak, hem de yeni sezon öncesi Süper Lig hedefi doğrultusunda fikir alışverişinde bulunmak için bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi. Ankara'da Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'la randevusu bulunan Başkan Tutu, Bakan Kılıç'ın şehit Jandarma Uzman Çavuş Gökhan Bayram'ın cezane töreni için Samsun'a gelmesiyle görüşmeyi burada gerçekleştirdi.

HOCA VE TRANSFERLER

Başkan Tutu'nun Bakan Kılıç'a yeni sezon öncesi Süper Lig hedefi doğrultusunda yapılması gerekenlerle ilgili hazırlanan raporu sunduğu öğrenildi. Bu görüşme öncesinde ise Başkan Erkurt Tutu, Samsun'un önde gelen iş adamlarıyla da toplantılar yaptı. Bu toplantılarda da Başkan Erkurt Tutu'nun işadamlarından destek istediği belirtildi. Başkan Tutu'nun bu toplantılarda sponsorluk, yeni sezon loca satışı ve maddi destek konusunda taleplerini aktardığı öğrenildi. Hoca konusunda ise ilk olarak iç, sonrasında ise dış transferlere yönelecek olan Tutu ve ekibi kampa kadar tüm transferleri yapmak istiyor.

SIRADAKİ HABER
}