HaberlerBakan Kılıç, şehit ailesiyle iftar yaptı

Bakan Kılıç, şehit ailesiyle iftar yaptı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da Şehit Jandarma Uzman Çavuş Özdemir'in ailesiyle iftarda bir araya geldi.

Bakan Kılıç, şehit ailesiyle iftar yaptı

Samsun Haber: Bakan Akif Çağatay Kılıç, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi Tendürek Dağı bölgesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Özdemir'in ailesiyle iftar yaptı.

Bakan Çağatay Kılıç, geçen hafta şehit düşen Mustafa Özdemir'in baba ocağının bulunduğu Samsun'un Terme ilçesi Sakarlı Mahallesi'ndeki evinin önünde düzenlen iftar programına katıldı. Burada şehit eşi Ayşe Özdemir, çocukları Kaan ve Burak ile görüşen Bakan Çağatay Kılıç, daha sonra şehidin babası Recai ve kardeşi Musa Özdemir ile orucunu açtı.

İftar programına; Samsun Valisi İbrahim Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ile şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Bakan Kılıç ayrıca, helikopter kazasında şehit düşen Pilot Üsteğmen Abdülmuttalip Kesikbaş'ın Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan eşine ve ailesine de taziye ziyaretinde bulundu.

SIRADAKİ HABER
}