Haberlerİstanbul HaberleriBeylikdüzü'nde şehitler için eller göğe açıldı

Beylikdüzü'nde şehitler için eller göğe açıldı - İstanbul Haberleri

Tüm Türkiye'yi yasa boğan Şırnak Şenoba şehitleri ve Zonguldak'ta madende gerçekleşen göçükte şehit olanlar için Beylikdüzü'nden dualar gönderildi. Beylikdüzü Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Yaşam Vadisi'nde Prof Dr. Ramazan Ayvallı ve Mustafa Demir hocanın ettiği dualara eşlik eden vatandaşlar, ellerini göğe açarak tüm şehitler için '

Beylikdüzü'nde şehitler için eller göğe açıldı

Beylikdüzü, şehitler için dua etti. Tüm Türkiye'yi yasa boğan Şırnak Şenoba şehitleri ve Zonguldak'ta madende gerçekleşen göçükte şehit olanlar için eller göğe açıldı, kalpten dualar okundu. Beylikdüzü Belediyesi'nin Yaşam Vadisi'nde gerçekleşen Ramazan etkinliklerinde Prof. Dr. Ramazan Ayvallı ve Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü'nde görev yapan Mustafa Demir hoca vatandaşlarla birlikte tüm şehitler için dualara 'Amin' dedi.
Programa katılan Beylikdüzü Belediyesi 1'nci Başkan Vekili Ömer Şatır da, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve tüm Türkiye'ye sabır diledi. Bir daha ülkeyi yasa boğan bu tip olayların yaşanmamasını temenni ettiğini dile getirdi.

Beylikdüzü’nde şehitler için eller göğe açıldı

SIRADAKİ HABER
}