HaberlerBalıkesir HaberleriBakan Akdağ: 'Zalimlerle, teröristlerle, terörü destekleyenlerle mücadelemiz kar

Bakan Akdağ: 'Zalimlerle, teröristlerle, terörü destekleyenlerle mücadelemiz kar - Balıkesir Haberleri

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, şehit Yüzbaşı İlker Acar'ın cenazesine katılmak için Balıkesir'e geldi. Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı'nın makamında ağırladığı Bakan Akdağ, 'Zalimlerle, teröristlerle, terörü destekleyenlerle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek' dedi.

Bakan Akdağ: 'Zalimlerle, teröristlerle, terörü destekleyenlerle mücadelemiz kar

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Şırnak'ta şehit olan Yüzbaşı İlker Acar'ın cenazesi için Balıkesir'e geldi. İlk olarak Balıkesir Valiliği'ne gelen Bakan Akdağ, 'Bugün kahramanlarımızdan birisinin cenaze namazını kılacağız. Genç bir yüzbaşı kardeşimiz İlker, Cenabı Hak İlker kardeşimize rahmetler eylesin. Rabbim ailesine, Balıkesirli kardeşlerimize sabrı cemiller versin. Kardeşlerimiz, kahramanlarımız bir kazada şehit oldular. Onların hatıralarının önünde saygı ile eğiliyoruz. Allah hepsinden razı olsun. O kahramanlarımız olmasa bizler evlerimizde rahat uyuyamayız. Türklerin tarihte bulunduğu yer göz önüne alındığında bulunduğumuz yeri şehitlerimiz bize emanet ettiler. Bugün de şehitlerimiz ile bu yurdu muhafaza ediyoruz. Elbette, zalimlerle, teröristlerle, terörü besleyenlerle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek. Bu millet tarihine, geçmişine layık bir biçimde geleceğine de sahip çıkıyor. Cenabı Hak tekrar rahmet eylesin' dedi.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, şehit Yüzbaşı İlker Acar için Zağnos Paşa Camii'nde cuma namazı sonrasında düzenlenecek cenaze törenine katılacak.

Bakan Akdağ: "Zalimlerle, teröristlerle, terörü destekleyenlerle mücadelemiz kar

SIRADAKİ HABER
}