HaberlerBaşkan Yılmaz: 'Sizler bize şehidimizin emanetisiniz'

Başkan Yılmaz: 'Sizler bize şehidimizin emanetisiniz'

Termeli şehit Mustafa Özdemir'in ailesiyle iftar yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Sizler bize şehidimizin emanetsiniz ve bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Ne isteğiniz olursa yerine getirmeye hazırız, kapımız sizlere her zaman açık' dedi.

Başkan Yılmaz: 'Sizler bize şehidimizin emanetisiniz'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, dün akşam iftarını Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi Tendürek Dağı bölgesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Özdemir'in ailesiyle birlikte yaptı.

“Asla yalnız değilsiniz”

İftar öncesi Terme ilçe merkezindeki esnafı ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, burada yanına gelen küçük çocuk Yasin ile sohbet etti. Ardından Ağrı'da şehit düşen Mustafa Özdemir'in ailesinin yaşadığı Sakarlı Mahallesi'ne gitti. Şehidin anne ve babasına sarılarak bir kez daha başsağlığı dileyen Başkan Yılmaz, "Sizler bize şehidimizin emanetsiniz ve bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Ne isteğiniz olursa yerine getirmeye hazırız, kapımız sizlere her zaman açık. Asla ve asla yalnız değilsiniz" diye konuştu.samsun iftar  


SIRADAKİ HABER
}