HaberlerTrabzon HaberleriAkçaabat Belediyesi Ramazan'da yüzleri güldürüyor

Akçaabat Belediyesi Ramazan'da yüzleri güldürüyor - Trabzon Haberleri

Ramazan ayı münasebetiyle Akçaabat Belediyesince ilçe genelinde ihtiyaçlı olan 740 vatandaşın tamamına yakınının kumanya yardımları sahiplerine ulaştırıldı.

Akçaabat Belediyesi Ramazan'da yüzleri güldürüyor

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı düşünerek Ramazan Ayı için mütevazı bir gıda paketi hazırladıklarını söyleyen Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, 'Halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek bizim öncelikli görevimizdir. Bu güzel ayda kimsenin iftar sofrasının boş kalmaması için Ramazan kumanyası dağıtımına başladık. Hazırladığımız kumanyalar Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahipleri tespit edilerek dağıtılıyor' dedi.
Akçaabat Belediyesi tarafından kurulan ' İftar Sofrası' geleneği bu yıl da bozulmayarak Ramazan ayı boyunca vatandaşa yemek vermeye devam ediyor. Onlarca kişiye yemek verilen iftar sofrasında Ramazan ayı boyunca vatandaşları bir araya getiriyor. Eski Tekel binasında Ramazan ayı boyunca vatandaşa hizmet verecek olan iftar sofrasında oruçlarını açan Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, gelenekselleşen bu hizmete vatandaşın gösterdiği ilgiyi yerinde gördü. İftar sofrasına büyük ilgi gösteren vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek Akçaabat Belediyesi'ne teşekkür ettiler.

Akçaabat Belediyesi Ramazan’da yüzleri güldürüyor

SIRADAKİ HABER
}