HaberlerTransfer yasağı iddiası tamamen hayal ürünü...

Transfer yasağı iddiası tamamen hayal ürünü...

Samsunspor yönetimi, Ulusal Kulüp Lisansı'nı almak için titiz bir çalışma yürütüyor. Yönetimin lisans alınamama konusunda herhangi bir endişesi bulunmuyor. Sosyal medyaya bomba gibi düşen '2 dönem transfer yasağı cezası gelecek' iddialarının da tamamen asılsız olduğu öğrenildi

Transfer yasağı iddiası tamamen hayal ürünü...

TEK SORUN MALİ KRİTER

Samsunspor yönetimi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından verilen 'Ulusal Kulüp Lisansı'nı almak için sıkı bir çalışma yürütüyor. Avukatlarla birlikte titiz bir çalışma yürüten Kırmızı- Beyazlı kulüp hukuki, sportif, altyapı ve personelle ilgili kriterleri çözdü. Şu anda tek engel mali kriterlere uymak. Yani gelir ve gider dengesini sağlayıp, geçmişe dönük de borcun olmaması. Bu konuda herhangi bir endişesi olmayan yönetim, en kısa zamanda dosyasını tamamlayıp federasyona sunarak Ulusal Kulüp Lisansı'nı almayı hedefliyor.

TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜ

Öte yandan sosyal medyada Samsunspor'un FIFA'dan 2 dönem transfer yasağı alacağı iddiaları Kırmızı- Beyazıl camiayı oldukça endişelendirdi. Kırmızı- Beyazlı taraftarlar da konuyla ilgili bir açıklama beklerken, ulaştığımız Samsunspor yönetiminin üst düzey isimleri bu durumun hayal ürünü olduğunu ve böyle bir ceza gelecek dosyalarının bulunmadığını ifade etti. Hatta yöneticiler FIFA'da bulunan dosyalarla ilgili yapılandırmaların günü gününe ödenerek bu tarz cezalar alınmaması için de titiz bir çalışma yürütüldüğünü belirtti.

SIRADAKİ HABER
}