HaberlerUşak HaberleriUşak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasının temeli atıldı

Uşak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasının temeli atıldı - Uşak Haberleri

Uşak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının temeli atıldı.

Uşak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasının temeli atıldı

Atatürk Mahallesindeki yeni inşa edilecek binanın temel atma törenine Uşak Valisi Ahmet Okur, Milletvekili Mehmet Altay, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Ak Parti İl Başkanı Servet Kuş, yüklenici firma Özyurt İnşaat yetkilileri ve diğer protokol üyeleri katıldı.
Temel atma töreninde konuşan Vali Ahmet Okur, il genelinde devam eden yatırımlarla ilgili bilgi verdi. İldeki kamu kurumlarına ait binaların hızlı bir şekilde yenilendiğini aktaran Vali Okur, temeli atılan Uşak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının yaklaşık 7 milyon 300 bin liraya mal olacağını bir yıl içinde tamamlanacağını söyledi. Yeni hizmet binasında çocuk, engelli, yaşlı, kadın ve şehit yakınlarına yönelik hizmetlerin daha etkin şekilde yürütüleceğini belirten Vali Okur, emeği geçenlere teşekkür etti.
Milletvekili Mehmet Altay ise Türkiye'nin her bölgesinde ve Dünya'da her alanda güçlendiğini belirterek, yatırımların devam edeceğini söyledi.
Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ise yürüttükleri çalışmalarla ilgili konuşurken, kentin önemli sorunlarını da çözdüklerini ifade etti.
Konuşmaların ardından dua okundu, temel atma gerçekleştirildi.

Uşak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasının temeli atıldı

SIRADAKİ HABER
}