HaberlerSamsunlu operatör ölümden döndü

Samsunlu operatör ölümden döndü

Aydın'da meydana gelen iş kazasında yaklaşık 400 bin lira değerindeki bir iş makinesi hurdaya döndü. Feci kazada ölen ya da yaralanan olmaması sevindirirken, iş makinesinin sahibi ve operatörü kaza sırasında iş makinesinden atlayıp kurtulmayı başardı.

Samsunlu operatör ölümden döndü

Samsun Haber: İlginç kaza Efeler ilçesi Musluca Mahallesi’ndeki bir zeytinlik alanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göreSamsun’dan Aydın dağlarında arazi yolu açma ve arazi düzeltmeye gelen Sinan S. İsimli şahısın idaresindeki paletli kepçe uçurumdan yuvarlandı. Kepçenin yol yapım çalışması sırasında aniden uçurumda dengesini yitirip sürüklenmeye başladığını ifade eden görgü şahitleri, “Bir anda dengesini kaybeden kepçe uçuruma doğru sürüklendi. Arazi çok aşırı yamaç ve uçurum olduğu için durma şansı olmayan kepçenin operatörü atlayarak kendini kurtardı. Kepçe daha sonra yaklaşık 30 metre uçurumdan dereye yuvarlandı” diye konuştular.

Dereye yuvarlanan kepçe başka iş makinelerinin yardımı ile bulunduğu yerden çıkarılırken, yaklaşık 400 bin TL değerindeki iş makinesinin kullanılamaz hale geldiği belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}