HaberlerGaziantep HaberleriGaziantep'te AK Parti'den iftar yemeği

Gaziantep'te AK Parti'den iftar yemeği - Gaziantep Haberleri

AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, terörle mücadele konusunda kararlılık mesajı vererek, 'Ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye'nin birliğini dirliğini asla bozamayacaklar. Devletimize diz çöktüremeyecekler, bayrağımızı indiremeyecekler' dedi.

Gaziantep'te AK Parti'den iftar yemeği

Gaziantep'te AK Parti İl başkanlığı tarafından özel bir restoranda iftar yemeği düzenlendi. Yapılan dualarla iftar açılırken, yenilen yemekler sonrasında konuşan AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu vurguladı. 16 Nisan referandumunu değerlendiren Gül, '16 Nisan'da milletimiz tarihi bir zafer kazanmıştır. Bunun sonucunda Türkiye'de darbe dönemi sonrasında getirilen bir yasak ortadan kalktı. Cumhurbaşkanın siyasi parti ile ilişiği yasaktı, şimdi serbest hale geldi. Bir demokrasi ayıbı ortadan kaldırıldı. Ve asıl olarak 3 Kasım 2019 da yürürlüğe girecek ve bürokratik vesayet tarihin çöp tenekesine atılacaktır' ifadelerini kullandı.

Terörle Mücadele
Gül, terörle mücadele konusunda kararlılık mesajı vererek, 'Ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye'nin birliğini dirliğini asla bozamayacaklar. Devletimize diz çöktüremeyecekler, bayrağımızı indiremeyecekler. Ve ezanımızı susturamayacaklar. Kıyamete kadar bu millet birlik ve beraberliğini muhafaza edecek' şeklinde konuştu.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci ise, helikopter kazasında 13 askerin şehit olduğunu hatırlatarak, 'İçimiz dağlandı. Bu vatan, bu millet, bu bayrak için mücadele eden yiğitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır' dedi.
Programa Abdülhamit Gül ve M. Eyüp Özkeçeci'nin yanı sıra AK Parti Gaziantep milletvekilleri Canan Candemir Çelik, Nejat Koçer, Abdulkadir Yüksel ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ilçe başkan ile yöneticileri, Gençlik kolları ve kadın kolları başkan, yönetici üye ve partililer katıldı.

Gaziantep’te AK Parti’den iftar yemeği

SIRADAKİ HABER
}