HaberlerMÜSİAD Kongresi'ne Samsun çıkarması

MÜSİAD Kongresi'ne Samsun çıkarması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin kongresine Samsun'dan 40 işadamı katıldı

MÜSİAD Kongresi'ne Samsun çıkarması

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, yeni yönetim ve yeni heyecanla Türkiye'nin ufkunun büyüyeceğini belirterek, "Yeni vizyonda, işadamının sadece para kazanmasından çok, bu parayla sosyal adaletsizliği önlemeye yönelik bir katkı verip vermediği önemli hale gelecek" dedi.

YENİ HEYECAN

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde yapılan genel kurula, Samsun'dan 40 sanayici ve işadamanının katıldığını ve adeta kongreye çıkarma yaptıklarını belirtti. Tan, yeni yönetimle birlikte yeni bir heyecan dalgası oluşacağına inandıklarını kaydederek, "Yeni vizyon, sanayici ve işadamının çok para kazanmasından çok, dünyada sosyal adaletsizliğekarşı bir katkı verip vermediği önemli hale gelecek. Güven ve huzur ortamında gerçekleştirilecek yatırımlarla Türkiye'nin ufku büyütmek için yeni yönetimin öncülüğünde yeni heyecanla çok güzel işler gerçekleştiriceğimize inancımız tamdır" dedi.
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Genel Başkan Abdurahman Kaan'ı ilk kutlayanlar arasında yer aldı.

ERDOĞAN DA KATILDI

Olağan Genel Kurula, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın yanı sıra Hollanda, Japonya, İran ve Suudi Arabistan'ın da bulunduğu 23 ülkeden başkonsolos, ticaret ateşesi ve konsolos yardımcısı düzeyinde 27 temsilci katılmıştı.

Kübra ŞENOCAK

SIRADAKİ HABER
}