HaberlerSamsunspor: Onu gönder başkan

Samsunspor: Onu gönder başkan

Samsunspor: Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ve Vali İbrahim Şahin'in galibiyet serisinin bozulup, üst üste alınan mağlubiyetler sonrasında ligin bitimine 5 hafta kala, Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'ya 'Hocayı gönder başkan' dedikleri öğrenildi

Samsunspor: Onu gönder başkan

Samsunspor: TUTU TAKIMI DÜŞÜNDÜ

Takımla yollarının ayrılmasının ardından Başkan Erkurt Tutu hakkında iddialarda bulunan Osman Özköylü'ye yanlışlarına rağmen Samsunspor'un selameti bakımından son haftaya kadar tahammül eden Erkurt Tutu'nun, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile Vali İbrahim Şahin'in "Gönder hocayı başkan" isteğini de sırf bu yüzden geri çevirdiği bildirildi.

PLAY-OFF GÜNDEME GELMİŞTİ

Takımın bir galibiyet ve bir beraberlikte haftalar önce ligde kalması garanti iken yapılan bu teklif, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile Vali İbrahim Şahin'in yollların ayrılmasıyla haklı olduklarını gösterdi. Bilindiği gibi, seri galibiyetlerden sonra Samsunspor taraftarı, küme düşmek yerine play-off'u dahi düşünmeye başlamıştı. Kırmızı-Beyazlılar, 29. haftada Elzazığspor ile oynadığı maçta rakibine 2-1 mağlup olmuş ve son 5 hafta kala düşüse geçmişti.

Salim YILDIZ

 

SIRADAKİ HABER
}