HaberlerSamsunspor: Son bomba Özalan

Samsunspor: Son bomba Özalan

Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkut Tutu'nun teknik direktörler ardayları arasına Alpay Özalan'da eklendi. Tutu'nun elinde ki listeninde 6 kişiye düştüğü öğrenildi

Samsunspor: Son bomba Özalan

Samsunspor: LİSTE 6'YA DÜŞTÜ

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu'nun 'Alternatif 8 isim üzerinde görüşüyoruz' açıklamasının ardından dün itibariyle bu rakam 6'ya düstü. Bu listeye Haber Gazetesi ulaşırken liste de çok önemli teknik direktörler yer alıyor. Bu sezon Yeni Malatya'yı şampiyon yapan İrfan Buz olmak üzere Alpay Özalan, Metin Diyadin, Yücel İldiz, Erkan Sözeri ve Engin İpekoğlu isimleri listede yer alıyor. Başkan Erkut Tutu bu hafta boyunca 6 isimle tek tek görüşerek nihai kararı verecek.

3 KRİTERE BAKILACAK

Tutu özellikle bu isimler ile görüşürken belirlediği 'ekonomik anlamda zorlamayacak, oyuncularla iyi anlaşabilecek, ve takımı Süper Lig'e taşıyacak' şartlarını barındıran isimle anlaşacağı ifade ediliyor. Öte yandan Samsunspor'un Mehmet Özdilek içinde nabız yokladığı ancak deneyimli çalıştırıcının baska projeleri olduğu öğrenilince vazgeçildi. Yine Samsunspor içinde adı anılan Ertuğrul Sağlam'la alakalı herhangibi bir girişimin yapılmadığı öğrenildi.

SIRADAKİ HABER
}