HaberlerSamsunspor: Samsunspor'dan açıklama! Spekülasyona son nokta

Samsunspor: Samsunspor'dan açıklama! Spekülasyona son nokta

Samsunspor: Atakum Belediyesi ve Samsunspor'un işbirliği ile yürütülen Bu Aşkın Kahramanı Sensin forma satış kampanyası 31 Mayıs'ta sona ermişti. Son günlerde çeşitli spekülasyonlara neden olan satışlar ile ilgili Samsunspor Kulübü açıklama yaptı

Samsunspor: Samsunspor'dan açıklama! Spekülasyona son nokta

Samsunspor: KAMPANYA SONA ERMİŞTİ

Samsunspor'a maddi destek sağlamak amacıyla Atakum Belediyesi veSamsunspor işbirliği ile yürütülen 'Bu aşkın kahramanı sensin'forma kampanyası 31 Mayıs'ta sona erdi. Hedefin 155 bin olduğu kampanyada tarafların ortaya attığı rakamlar çeşitli spekülasyonlara neden olmuştu. Konuyla alakalı Samsunspor yönetimi yazılı açıklama yaptı. İşte yapılan o açıklama; Her kesimden Samsunsporluya umut ve heyecan veren “Bu Aşkın Kahramanı Sensin” forma kampanyası 31 Mayıs 2017 itibarı ile sona ermiştir. Fikir ve uygulama sahibi olarak Atakum Belediyesi’nin başı çektiği bu kampanyaya,Samsunspor Kulübü olarak da başından sonuna her türlü destek verilmiştir. Tanıtımı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunu dolduran değerli taraftarlarımız ile birlikte yapılan, bu heyecana kulübümüz ortak olmuştur. Bu kampanyanın Samsunspor’a maddi manada bir katkı vermesi elbette beklenmiştir.

RAKAM 20.314 BİN

Sonuna geldiğimizde hedeften uzakta kalındığı görülüyor olsa da burada önemli olan, taraftarlarımızın üzerlerinde gördüğümüz formalar ve bunun geliştirdiği aidiyettir. Kampanyanın devam ettiği süre içerisinde www.samsunspor.org.tr adresinden satış rakamlarına ilişkin bilgi aktarmıştık. Satışına Samsunspor olarak önemli destek verdiğimiz kampanyanın sonuna geldiğimizde ise hem bazı yerel gazetelerde doğru olmayan haberlerin yer alması ve hem de kampanyanın sonlanması nedeni ile bir açıklamayı yapma gereği oluşmuştur. Buna göre; www.buaskinkahramanisensin.org internet sitesi Samsunspor Kulübü’ne ait değildir. Forma üretim rakamı toplam 20.314 adettir. Samsunspor Kulübü Satışları 13.770 Adet (701 adedi Kappa formadır). Market satışı 2.496 bin adet, Atakum Belediyesi 3.064 bin adet ve kulüp stoklarında ki forma adedi 984 adettir. Toplam 20.314 bin adet forma satılmıştır. Bu kampanyaya destek veren başta tüm taraftarlarımıza, hem kendileri ve hem de çalışanları için toplu alım yapan iş adamlarımıza, A101 zincirlerine ve üretici olarak önemli katkılarda bulunan Met’s Spor'a teşekkür ederiz.

SIRADAKİ HABER
}