HaberlerMHP İl Başkanı Taner Tekin: 'İktidara yürüyoruz'

MHP İl Başkanı Taner Tekin: 'İktidara yürüyoruz'

MHP Yakakent İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği iftar yemeğinden konuşan İl Başkanı Taner Tekin, 'Partimizi iktidara taşımak için canla başla çalışmalıyız' dedi

MHP İl Başkanı Taner Tekin: 'İktidara yürüyoruz'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ondokuzmayıs, Bafra ve Alaçam ilçe teşkilatları; Yakakent İlçe Başkanlığı'nın ev sahipliğinde iftar sofrasında bir araya geldi. İftar prgramına MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ile MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin de katıldı.

HEDEF; 2019

Programda konuşan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, “İlçelerimizde kongre süreçlerini tamamladık. Ramazan ayı içerisinde bölge bölge ilçe yöneticilerimiz ile bir araya gelerek hem iftar sofralarında birlikte olacağız hem de istişarelerimizi yapacağız. Kongresini tamamlayan ilçelerimize düşen en önemli görev 2019 yerel seçimleridir. Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimizi iktidara taşımak için canla başla çalışmalı ve bu altyapıyı hazırlamalıyız. İlçe başkanlarımız mahalle yapılanmalarını güçlendirerek şimdiden partimizin seçimlere hazırlanmasını sağlaması gerekiyor. Birlik, beraberlik ve ekip çalışması olduğu sürece başarı kaçınılmazdır” dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}