HaberlerK Parti Samsun Milletvekili Kurt: 'Gönül dünyamız yeşeriyor'

K Parti Samsun Milletvekili Kurt: 'Gönül dünyamız yeşeriyor'

İFAM tarafından organize edilen iftar programına katılan AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, 'Ramazan ayı içerisinde böyle özel günlerde birlikte olmak gönül dünyamızı yeşertiyor' dedi

K Parti Samsun Milletvekili Kurt: 'Gönül dünyamız yeşeriyor'

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi (İFAM) tarafından organize edilen iftar programına katıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı iftarda söz alan Milletvekili Kurt, İFAM'a düzenledikleri etkinlik için teşekkür etti.

İFAM'A ÖVGÜ

İftar programında konuşan Milletvekili Kurt, "İFAM gibi gerçek manada bu işi bir ilim üzere yapan, başta Hocamız İhsan Şenocak Bey olmak üzere tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum. Dini duyguları sömürmek üzerine değil Allah'ın işaret ettiği ilim üzerine araştırmalar yaparak hem kalbe hem akıllara hitap eden çalışmalarını yakinen takip ediyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Ramazan ayı içerisinde böyle mukaddes, özel günlerde birlikte olmak gönül dünyamızı yeşertiyor, kalplerimizi nurlandırıyor. Allah yaptığımız ibadetlerimizi, dualarımızı kabul etsin" dedi.

SIRADAKİ HABER
}