Haberlerİstanbul HaberleriŞampiyon Beşiktaş'ın en medyatik isimleri

Şampiyon Beşiktaş'ın en medyatik isimleri - İstanbul Haberleri

Beşiktaş'ın başında ikinci yılında ikinci şampiyonluğunu kazanan Şenol Güneş, 13 bin 930 habere konu olarak Beşiktaş'ın en medyatik ismi oldu.

Şampiyon Beşiktaş'ın en medyatik isimleri

Spor Toto Süper Lig 2016-2017 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş, Cumartesi günü şampiyonluk kupasını kaldırdı. Süper Lig'i 77 puanla lider tamamlayan Karakartallar iki sene üst üste şampiyon olma başarısını göstererek 15. Lig şampiyonluğuna ulaştı. Ligde oynadığı 34 maçta sadece 3 kez kaybeden siyah beyazlı ekip 23 galibiyet ve 8 beraberlikle sezonu tamamladı.
Medya takibinin önemli kuruluşu Ajans Press Şampiyon Beşiktaş'ın en medyatik isimlerini araştırdı. Ajans Press'in lig başından bugüne detaylı medya incelemesinde Beşiktaş'ın başında ikinci yılında ikinci şampiyonluğunu kazanan Şenol Güneş 13 bin 930 habere konu olarak Beşiktaş'ın en medyatik ismi oldu. Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman ise 7 bin 188 haberde kendinden söz ettirmeyi başardı. Futbolcuların incelendiği medya incelemesinde ise Beşiktaş'ın en medyatik ismi şu şekilde oldu;

SIRADAKİ HABER
}