Haberlerİlkadım'da 2 mahalle aynı sofrada buluştu

İlkadım'da 2 mahalle aynı sofrada buluştu

İlkadım Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenen Komşu İftarları programı her gün bir mahallede gerçekleştiriliyor.

İlkadım'da 2 mahalle aynı sofrada buluştu

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Ramazan ayının dokuzuncu günü Fatih ve Reşadiye Mahallesi sakinlerini Fatih Parkı'na kurulan iftar sofrasında ağırladı. Komşu İftarları kapsamında Fatih ve Reşadiye Mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Tok, Fatih ve Reşadiye Mahallelerinin her zaman kardeşlik örneği sergilediğini belirtti.

Fatih ve Reşadiye Mahallelerinin birlik ve beraberlik örneği göstererek yaşam sürdürdüklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bu akşam Fatih ve Reşadiye Mahallesi sakinlerinin her zamanki gibi birlik ve beraberliğini görüyoruz. Yıllardır devam eden geleneksel iftarın bir yenisini de her zaman olduğu gibi dostluk içinde gerçekleştiriyoruz. Fatih ve Reşadiye Mahallesi sakinleri her zaman kardeşliğin örnek mahalleleri olmuşlardır. Bu konuda iki mahallemizi de canı gönülden kutluyorum. Allah birlik ve beraberliğimiz daim etsin” dedi.

SIRADAKİ HABER
}