HaberlerManisa HaberleriVali Güvençer'den şehit Fevzi Kıral'ın ailesine taziye

Vali Güvençer'den şehit Fevzi Kıral'ın ailesine taziye - Manisa Haberleri

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer hafta sonunda Şırnak Uludere İlçesi Şenoba Tugay Komutanlığından kalkan helikopterin yüksek gerilim hattına çarpması sonucunda şehit olan ve geçtiğimiz Cuma günü toprağa verilen Astsubay Teknisyen Başçavuş Fevzi Kıral'ın Akhisar Beyoba Mahallesindeki baba evine taziye ziyaretinde bu

Vali Güvençer'den şehit Fevzi Kıral'ın ailesine taziye

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer, şehidin babası Sabri, annesi Nurdan ve kardeşi Hurşehit Kıral'a başsağlığı dileyen protokol, ailenin acılarını paylaştı. Ziyaretin ardından Beyoba Kabristanlığına giden protokol şehidin kabri başında dua etti. Vali Güvençer ve eşinin taziye ziyaretinde eşleriyle birlikte 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç, Akhisar Kaymakamı Kaan Peker, İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan, İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, Akhisar Hava Meydan ve Garnizon Komutanı Alb.Mehmet Şahin de bulundu.
Şehit ailesine gerçekleştirilen ziyaretin ardından Saruhanlı İlçesinde meydana gelen 5,1 büyüklüğündeki depremden zarar gören depremzedeleri ziyaret ederek moral verdi. Akhisar'ın Beyoba, Sazoba ve Akselendi, Saruhanlı'nın Lütfiye ve Kumkuyucak, Gölmarmara'nın Tiyenli ve Değnekler Mahallelerindeki depremzedeleri evlerinde ve kaldıkları çadırlarda ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Güvençer ve beraberindekiler çocukları çeşitli oyuncak, şeker ve çikolata vererek sevindirdi. Depremzede ailelere ihtiyaçlarını soran Vali Güvençer devletin her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek, sıkıntıların en kısa sürede aşılacağını söyledi. Ziyaretlere Akhisar Kaymakamı Kaan Peker, Gölmarmara Kaymakamı Zeyit Şener, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz, Saruhanlı Kaymakam Vekili Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bekir Şen de katıldı.

Vali Güvençer’den şehit Fevzi Kıral’ın ailesine taziye

SIRADAKİ HABER
}