HaberlerSamsunspor: Samsunspor Başkanı Tutu arayışta

Samsunspor: Samsunspor Başkanı Tutu arayışta

Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, dün İstanbul'da yaptığı bir dizi görüşmelerde maddi kaynak aradı. Bugün de Ankara'da olacak Tutu'nun hem Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'la hem de bir kaç işadamıyla görüşeceği öğrenildi

Samsunspor: Samsunspor Başkanı Tutu arayışta

Samsunspor: BAKANLA GÖRÜŞECEK

Kırmızı- Beyazlılarda Başkan Erkurt Tutu, mevcut kadro yeri teknik direktör ve transferlere ödenecek peşinatlar için kaynak yaratmaya çalışıyor. Başkan Tutu, dün İstanbul'a giderek bir kaç işadamıyla görüşmeler yaptı. Bugün de Ankara'ya geçecek olan Tutu ilk olarak Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'la toplantı yapacak. Tutu'nun Bakan Kılıç'a geniş kapsamlı bir rapor sunacağı öğrenildi.

LİSTEYE YENİ İSİMLER

Bakan Kılıç'la yapılacak toplantının ardından ise Başkan Tutu bir kaç işadamıyla maddi kaynak oluşturma konusunda görüşmeler yapacak. Öte yandan 16 Haziran'daki kongre öncesi listesini de şekillendirmeye çalışan Başkan Tutu'nun bir kaç yeni ismi dahil edebileceği ve bunun için de fikir alışverişinde bulunduğu belirtildi. Ağırlıklı olarak eski yönetimden oluşacak listenin yeni isimlerle daha da güçleneceği ifade edildi.

SIRADAKİ HABER
}