HaberlerOrdu HaberleriFatsa'da trafik ve asayiş uygulamaları

Fatsa'da trafik ve asayiş uygulamaları - Ordu Haberleri

Ordu'nun Fatsa ilçesinde polis tarafından asayiş ve trafik uygulamaları sık aralıklarla yapılıyor.

Fatsa'da trafik ve asayiş uygulamaları

Halkın huzur ve güvenini sağlamak için görev yapan Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, polisin halkın yanında olduğunu hissettirmek, suç işlemeye niyetli kişileri bu amaçlarından caydırmak, ilçe genelinde huzur ve güven ortamını tesis etmeye yönelik olarak, ilçe giriş çıkışlarında bulunan önemli noktalarda uygulama yaptılar. Uygulamalarda şüpheli araçlar durdurularak arama yapıldı. Sürücülerin de kimlik kontrollerini gerçekleştiren polis ekipleri, ilçe genelinde yapılan uygulamanın sıklıkla devam edeceğini belirttiler.
Bolaman Mahallesi'nde bulunan Bölge Trafik Denetleme İstasyonu görevli polisleri de günün belirli saatlerinde uygulamalar yaparak halkın güvenliğini sağlamak amaçlı çalışmalarını sürdürüyor. Fatsa ve bölgesinde uygulamalar sık yapılması vatandaşları rahatsız etmezken, bu uygulamaların sık aralıklarla devam edeceği belirtildi.
Polislerin gerçekleştirdiği uygulamaya Fatsa Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler de katılarak onlar da kendi yönlerinden değerlendirmeler yapıyor.

Fatsa’da trafik ve asayiş uygulamaları

SIRADAKİ HABER
}