HaberlerOrdu HaberleriFatsa'da sahil yolunun açılma sevinci

Fatsa'da sahil yolunun açılma sevinci - Ordu Haberleri

Ordu'nun Fatsa ilçesinde geçen yıl Aralık ayında meydana gelen heyelan sonucu kapanan Fatsa-Perşembe sahil yolu trafiğe açıldı.

Fatsa'da sahil yolunun açılma sevinci

Son zemin etüt çalışmalarının bitmesinin ardından Fatsa -Perşembe sahil yolunda incelemelerde bulunan AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, 'Yolda ilk heyelan meydana geldiğinde çalışmalara ekipler başlamış oldu ve hemen ardından ikinci bir heyelan daha meydana geldiği için yapım çalışmaları bu zamana kadar uzadı. Karayolları ekipleri tüm birimleri ile burada çalıştılar. Yaklaşık maliyeti yol yapımının 5 milyon TL'yi buldu. Yolun açılması ile birlikte burada ticaretini yapan ve yaşayan vatandaşlarımız rahat bir nefes alacaktır. Sürecin hızlı bir şekilde devam etmesini sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum' dedi.
Uçar şöyle konuştu: '2 Farklı yerde meydana gelen heyelanın meydana geldiği andan, ulaşıma açıldığı saate kadar bölgedeki tüm çalışmalar başta milletvekillerimiz ile yereldeki tüm ilgili kurum ve kişiler tarafından da takip edildi ve yolun ulaşıma açılması ile ilgili çalışmalar koordinasyon içerisinde yürütüldü.'

Fatsa’da sahil yolunun açılma sevinci

SIRADAKİ HABER
}