HaberlerAfyonkarahisar HaberleriBaşkan Acar'dan gazi ve şehit yakınlarına iftar yemeği

Başkan Acar'dan gazi ve şehit yakınlarına iftar yemeği - Afyonkarahisar Haberleri

Afyonkarahisar Dinar Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemeği programında şehit aileleri, gaziler ve devlet erkanı aynı sofrada buluştu.

Başkan Acar'dan gazi ve şehit yakınlarına iftar yemeği

Her yıl olduğu gibi geleneksel bir hale gelen iftar yemeği bu senede yapıldı. Yemeğe İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin, Belediye Başkanı Saffet Acar, Gazi ve Şehit Dernekleri Başkanları İsmail Kumartaşlı, Hasan Ceylan ve çok sayıda şehit ailesi ile gaziler katıldı.
Dinar Belediyesi Kültür Merkezi Düğün Salonunda düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Başkan Acar, Acar'da her zaman gazilerin ve şehit ailelerinin yanlarında olduğunu, onlar için ne yapılsa az kalacağını kaydederek, 'Bizim için gazilerimiz ve şehitlerimiz çok önemli. Tüm şehitlerimizin huzurunda saygı ile eğiliyoruz' dedi.
Dinar İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin ise gazilere ve şehit ailelerine devletin sonuna kadar sahip çıktığını ve bundan sonra da çıkmaya devam edeceğini belirtti. Yapılan konuşmalardan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Musiki Bölümü Öğretim Görevlileri tarafından ilahiler ve semazen gösterileri gerçekleştirildi.

Başkan Acar’dan gazi ve şehit yakınlarına iftar yemeği

SIRADAKİ HABER
}