HaberlerBursa Haberleri50 yaşındaki görme engelli kadının Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgisi

50 yaşındaki görme engelli kadının Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgisi - Bursa Haberleri

Bursa'nın Karacabey ilçesinde ikamet eden 50 yaşındaki görme engelli Zeynep Karakuş, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın yaptığı ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı çok sevdiğini ve onunla tanışmayı çok istediğini söyledi.

50 yaşındaki görme engelli kadının Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgisi

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Ramazan ayı münasebetiyle her gün yaptığı çat kapı ziyaretlerle evlere konuk oluyor. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, bu ziyaretler kapsamında doğuştan görme engelli Zeynep Karakuş'u evinde ziyaret etti. Birlikte yapılan iftarın ardından konuşan Özkan, 'Vatandaşlarımıza çat kapı gidiyor ve onlara konuk oluyoruz. Bu akşam da Zeynep Hanım'a misafir olduk' dedi.
Ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu belirten Zeynep Karakuş, 'Ali Başkana beni saydığı, sevdiği ve geldiği için çok teşekkür ederim. Bu ziyaretten ötürü çok mutlu oldum. Bu güzel davranıştan dolayı başkanımızı tebrik ediyorum. Her zaman yanımızda ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. Allah ondan razı olsun' şeklinde konuştu.

'Onu görmek istiyorum'
En büyük arzusunun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmek olduğunu belirten Karakuş, 'Cumhurbaşkanım seni çok seviyorum. Seninle tanışmak istiyorum. Senin için bütün her yerde, kahvehanelerde kavga ediyorum. Bu yüzden beni iki üç kahvehaneden çıkarttılar. Sizinle mutlaka Bursa'ya geldiğinizde tanışmak istiyorum. Beni kabul ederseniz memnun olurum' diye konuştu.

'Erdoğan'ı Allah başımızdan eksik etmesin'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini kelimelere sığdıramadığını ifade eden Karakuş, 'Erdoğan olmasa Suriye, Afganistan gibi oluruz. Türkiye'de aç kalmak istemiyorum, parasız kalmak istemiyorum. Annesine bakana para, babasına bakana para, kardeşini bakana para. Millet daha ne istiyor. Bu millet Tayyip Erdoğan'ı kaybedince anlayacak değerini. Erdoğan'ı Allah başımızdan eksik etmesin' dedi.

50 yaşındaki görme engelli kadının Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgisi

SIRADAKİ HABER
}