HaberlerKarabük HaberleriTEOG'ta başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi

TEOG'ta başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi - Karabük Haberleri

Karabük Valisi Mehmet Aktaş, 2016-2017 eğitim öğretim yılı ikinci dönem Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında tüm derslerden tam puan alan öğrencileri ödüllendirdi.

TEOG'ta başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi

Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezinde düzenlenen ödül törenine Vali Mehmet Aktaş'ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, kurum müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.
Törende konuşan Vali Mehmet Aktaş, Karabük'ün eğitimde çok başarılı ve eğitim bilincinin çok yüksek bir il olduğunu söyledi.
Eğitimdeki başarı ve bu bilincin Karabük'ün en önde gelen özelliği olduğunu da kaydeden Vali Aktaş, 'İlimiz sanayi ve turizm şehridir, yeşil alanlarıyla öne çıkan bir şehir olmasına rağmen bence hepsinden önemlisi bir eğitim şehridir. Bu başarının yakalanmasında her şeyden önce eğitimci arkadaşlarımızın, öğretmenlerimizin ve idarecilerimizin emeği var. Onları yürekten tebrik ediyorum. Velilerimizin de çok büyük katkısı var. Ben yaklaşık bir yıldır Karabük'te çalışıyorum, velilerimizin eğitim bilinci çok yüksek. Çocuklarının geleceği için, onların iyi bir eğitim almaları için ellerinden gelen tüm fedakârlıkları yaptıklarının şahidiyim. Bütün velilerimizi de yürekten tebrik ediyorum. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Yolları, bahtları açık olsun.'diye konuştu.
Tören, Vali Mehmet Aktaş ve protokol üyeleri tarafından başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler verilmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

TEOG’ta başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi

SIRADAKİ HABER
}