HaberlerGaziantep HaberleriPolis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor

Polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor - Gaziantep Haberleri

Gaziantep'te polisin yaptığı uyuşturucu operasyonunda 1 kilo 300 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

Polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde imal ve ticaretini önlemek ve sokak satıcılarının yakalanması için yürüttüğü çalışmalar kapsamında Şahinbey Güzelvadi Mahallesi'nde bulunan bir ikamete operasyon düzenlendi. G.D. isimli şahsın yüklü miktarda metamfetamin (Ateş Buz) maddesi getirdiği istihbaratı üzerine harekete geçen ekipler, ikamette yapılan aramalarda poşet içerisine 3 ayrı paket halinde toplam 1 kilo 300 gram metamfetamin maddesi lie uyuşturucu madde tartımında kullanılan bir adet hassas terazi ele geçirdi.
Ayrıca ekipler, bonzai olarak bilinen sentetik uyuşturucu maddesi ticareti yapıldığı yönündeki ihbar üzerine Sanayi Mahallesi'nde bulunan bir iş yerine yaptıkları baskında, poşet içerisinde 500 gram sentetik kannabinoid (bonzai) uyuşturucu maddesi ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi.
Her iki olayla ilgili olarak G.D. ve T.B. isimli şahıslar gözaltına alındı. Şahısların sorguların ardından adli makamlara sevk edileceği belirtildi.

Polis uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor

SIRADAKİ HABER
}