HaberlerOrdu HaberleriBüyükşehirden Altınordu'da asfalt seferberliği

Büyükşehirden Altınordu'da asfalt seferberliği - Ordu Haberleri

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 2017 yılında 120 km'lik sıcak asfaltın yapılacağı Altınordu ilçesinde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Şehir içi imarlı ve kırsal alanları sıcak asfalt konforuna kavuşturacak olan Büyükşehir Belediyesi, 20 km yolu sıcak asfaltla buluşturdu.

Büyükşehirden Altınordu'da asfalt seferberliği

Mevsim koşullarının izin vermesiyle birlikte asfalt çalışmasına ağırlık verdiklerini belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, şu ana kadar ilçe merkezinde 20 km'ik yolun asfaltlandığını söyledi.
Yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise 'Yıllarca memleketimize hizmet verilmedi. Alt yapı çalışmaları yapılırken çıkarılan eski borulardan akan sağlıksız sular, sık sık hasta olmamızın nedeniymiş. Süreç zorlu ama sabretmek gerekiyor. 30-40 yılda yapılmayan hizmetler 3-4 ay içerisinde verilmeye çalışılıyor. Bugüne kadar ayağımıza çamur değmemiş olması hizmetin yapılmadığını gösteriyor. Alt yapısı tamamlanan yollarımız, uzun ömürlü ve modern görünüme kavuşuyor' şeklinde görüş belirttiler.

Büyükşehirden Altınordu’da asfalt seferberliği

SIRADAKİ HABER
}