HaberlerÜlkücüler aynı sofrada buluşacak

Ülkücüler aynı sofrada buluşacak

MHP ve Ülkü Ocakları il başkanlıkları tarafından bu akşam düzenlenecek iftar programına hakkında konuşan MHP İl Başkanı Taner Tekin, 'Kendini ülkücü ve MHP'li hisseden herkesi davet ediyoruz' dedi

Ülkücüler aynı sofrada buluşacak

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 19 Haziran Pazartesi (bugün) yapılacak iftar programına tüm Samsun halkını ve partilileri davet etti.
Kurtuluş Yolu'nda yapılacak iftar programına tüm Samsun halkını ve partilileri davet eden İl Başkanı Taner Tekin, "Başbuğumuzun emaneti, bu hareketin kökü ve beşiği olan Ülkü Ocakları ve en kutlu çatısı, beyni MHP'nin Samsun il başkanlıkları olarak geleneksel hale gelen iftar soframıza, mensubiyet şuuruyla bağlı kendini ülkücü ve MHP'li hisseden herkesi ayrım yapmadan misafir değil ev sahibi olarak soframıza davet ediyoruz. Tüm Samsunlu vatandaşlarımızı da misafir etmekten onur duyacağımızı belirtiyoruz" dedi.

MEHTERAN GÖSTERİSİ

Programın saat 18:00'da mehteran bölüğünün vereceği konser ile başlayacağını belirten Başkan Tekin, ardından ilahi grubu sahne alacağını ifade etti. Programda Dünya Güzel Kuran Okuma 1.'si Pakistanlı İbrahim Kasi ve Türkiye Güzel Kur'an Okuma 1.'si Hafız Mustafa Özyılmaz'ın okuyacağı Kuran tilaveti yer alacak.

SIRADAKİ HABER
}