HaberlerFatih'te geleneksel iftar

Fatih'te geleneksel iftar

1453 Fatih Spor Kulübü Geleneksel İftar Yemeği, Gazi Sosyal Tesisleri'nde yapıldı. Fatihspor Basın Sözcüsü Ahmet Çağdaş Çatoğlu, Fatih Mahallesi'nin birlik ve beraberliğiyle her zaman örnek olduğunu söyledi

Fatih'te geleneksel iftar

YOĞUN KATILIM

1453 Fatih Spor Kulübü’nün geleneksel hale getirdiği iftar yemeği, İlkadım Belediyesi Gazi Sosyal Tesisleri'nde düzenlendi. İftar öncesi davetliler, ilahi dinletisi ve Türkiye güzel Kur'an okuma birincisi hafız Mustafa Özyılmaz'ın sesinden Kur'an dinledi. Organizasyona Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Şener Aydın, Yabancılar Pazarıspor (Yabpa) Başkanı Ali Akyüz, Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan, Fatih Mahallesi sakinleri ve çok sayıda davetli katıldı.

ÖRNEK MAHALLE

1453 Fatihspor Basın Sözcüsü Ahmet Çağdaş Çatoğlu, Fatih Mahallesi'nin birlik ve beraberliğiyle her zaman örnek olduğunu belirterek, "Mahallemizin en önemli eksikliği olan spor kulübünü, Tonguç Ali Anıl önderliğinde kurduk. Bugün 300'e yakın sporcusu olan kulübümüzün asıl çıkış noktası, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmaktı. Bunun yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde bulunarak; Ramazan'da iftar organizasyonu, kan bağışı, ihtiyaç sahiplerine yardım, şehit ailelerine destek ve turnuvalar düzenledik." diye konuştu.

Tugay BAŞSAN

SIRADAKİ HABER
}