HaberlerHavza Belediye Başkanı İkiz: 'Beraberlik pekişiyor'

Havza Belediye Başkanı İkiz: 'Beraberlik pekişiyor'

Doğduğu mahallede düzenlenen iftar programında konuşan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 'Ramazan ayının maneviyatı içinde birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz' dedi

Havza Belediye Başkanı İkiz: 'Beraberlik pekişiyor'

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, kendi mahallesi olan Aslançayır Mahallesi'nde Yılmazlar ailesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programına katıldı. Mahalle Camisi altındaki iftar yemeğine Başkan İkiz'in yanı sıra Aslançayır Mahallesi Muhtarı Kurtman Yılmaz, Yılmaz ailesi ve Aslançayır mahallesi sakinleri katıldı.

ESKİ GÜNLERİ ANDIK

Her sene geleneksel olarak yapılan iftar programı hakkında konuşan Başkan İkiz, "Kendimi köyümüz Aslançayır Mahallesi sakinleri ile birlikte iftar açmanın mutluluğu bambaşka. Yoğun tempo içinde bu tür duraklar iyi oluyor. Kendi köylülerimle birlikte sohbet edebiliyoruz, eski günleri anıyoruz. Dolayısıyla Ramazan ayının maneviyatı içinde birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda iftar programını tertip eden Yılmazlar Ticaret Yılmazlar ailesine şahım ve hemşerilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

SIRADAKİ HABER
}