HaberlerGelenek bozulmadı

Gelenek bozulmadı

Gebililer Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ramazan ayı dolayısıyla iftar programı düzenledi. Derebahçe Sosyal Tesisleri'ndeki gecede birlik ve beraberlik mesajları verildi

Gelenek bozulmadı

Mesleki ve dayanışma dernekleri alanında faaliyet gösteren Gebililer Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından geleneksel iftar yemeği düzenlendi. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, sivil toplum örgütü üyeleri, Canik ve İlkadım ilçe muhtarları ile İlyasköy Mahallesi muhtarının ve dernek üyelerinin katıldığı gecede dayanışma ve birlik mesajları verildi.

BİRLİK VE BERABERLİK

İftar sonrası konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, iftara iştirak eden davetlilere teşekkür ederek, “Gebililer Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak her yıl iftar yemeğinde siz değerli misafirlerimizle bir araya gelmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Dernek olarak amacımız, dernek veya dernekçi olarak değil hep birlikte 'biz' olarak çalışıp hizmet etmek, 'bir' olmaktır. Bizler dün olduğu gibi bugün ve yarın da birlik ve beraberlik içinde olarak en iyi hizmeti vermeliyiz” dedi.

Kübra ŞENOCAK

SIRADAKİ HABER
}