HaberlerSamsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu: 'Yuvamızı biz açacağız'

Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu: 'Yuvamızı biz açacağız'

Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, 6 Ağustos'taki Beşiktaş- Konyaspor maçı öncesi Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda görkemli bir açılış töreni düzenleyip, yeni yuvalarındaki ilk müsabakayı kendilerinin oynayacağını söyledi

Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu: 'Yuvamızı biz açacağız'

Samsunspor: BAKAN KILIÇ İNCELEDİ

Tekkeköy'de yapımında sona yaklaşılan 33 bin 919 kişilik Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda 23. İşitme Engelliler Olimpiyatları öncesi son eksikler gideriliyor. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk veSamsunspor Başkanı Erkurt Tutu da önceki gün statta incelemelerde bulundu. Bakan Kılıç, çalışmaları yerinde incelerken, açılış maçı polemiğinin de gündeme geldiği öğrenildi. İşitme Engelliler Olimpiyatları'yla açılacak statta 6 Ağustos'ta Beşiktaş ile Konyaspor arasında oynanacak Süper Kupa maçı öncesi Samsunspor'un da görkemli bir organizasyon düzenlemesine karar verildi.

SAMSUN'A YAKIŞIR BİR STAT

Bu konu hakkında bilgi veren Başkan Erkurt Tutu, "Öncelikle Samsun şehrine yakışır bir stat yapıldı. Bunda emeği olan Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür ediyorum. 6 Ağustos'taki Beşiktaş- Konyaspor maçı öncesi stattaki ilk müsabakayı tabiki ev sahibi olarak biz oynayacağız. Bu konuda yabancı bir takımla, olmazsa Süper Lig, o da olmazsa bizim ligimizden bir ekiple hazırlık maçı oynayacağız. Bu konuda taraftarların içi rahat olsun. Yuvamızın açılışını biz yapacağız" diye konuştu. Samsunspor, açılış maçı için Hollanda'nın PSV, Süper Lig'den Trabzonspor ve TFF 1. Lig'den de Giresunspor'la görüştüğü öğrenildi.

SIRADAKİ HABER
}