HaberlerSalıpazarı değişiyor

Salıpazarı değişiyor

Altyapı, set duvar ve köprülerin ardından ilçede asfalt seferberliği başladığını belirten Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, 'İlçemiz her geçen gün değişiyor' dedi

Salıpazarı değişiyor

Samsun’un Salıpazarı İlçesinde değişim devam ediyor. Altyapı, set duvar ve köprülerin ardından ilçede asfalt seferberliği başladı. 15 Temmuz Şehitler Meydanı ile Cumhuriyet Meydanı'nın yapımından hemen sonra asfalt çalışmalarına başlanan ilçede vatandaşlar çalışmalardan memnun.

İLÇE NAKIŞ NAKIŞ İŞLENDİ

Altyapı ve kanalizasyon çalışmaları nedeniyle biraz sıkıntı çektiklerini ifade eden Belediye Başkanı Halil Akgül, "Halkımıza 'sabırlı olun' dedik. Şimdi ise 18 km altyapı ve kanalizasyon çalışmaları tamamlandı. Havaların ısınması ile ilçenin her mahallesinde üst yapıya ağırlık verdik. İlçe merkezini 35 bin metre kare kilitli parke ile adeta nakış nakış işledik. Yıllardır hayalini kurduğumuz Salıpazarı -Tahnal- Ordu grup yolumuz nihayet bitti. Yakında Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’ın da katılımları ile açılışını yapacağız. 33 km uzunluğunda olan grup yolumuz Samsun’da yapılan en uzun beton olma özelliğini taşıyor" dedi.

ŞEHİR MERKEZİ DEĞİŞİYOR

Akgül, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Halkımızın bizlere gösterdiği sabır ve hoşgörüden dolayı teşekkür ediyorum. Biraz sıkıntı çektik ama şimdi meyvesini görmeye başladık. Altyapı sorununun çözülmesiyle yollarımız bir bir yapılıyor. Şimdi de Şehit Erol İşal Caddesi'nden Yeşil Mahallesi istikameti sıcak asfalt ile kaplanıyor. Sırada Cumhuriyet Meydanı'ndan Lise Caddesi ile Alan Mahallesi istikametine doğru asfaltlama çalışmalarımız devam edecektir" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}