HaberlerTekkeköy'de yol konforu artıyor

Tekkeköy'de yol konforu artıyor

Tekkeköy Belediyesi, ilçenin tüm yollarını aynı standartlara kavuşturmak için başlattığı yol atağına hız kesmeden devam ediyor

Tekkeköy'de yol konforu artıyor

parke ve son yıllarda her mahallede uygulanmaya başlanılan beton çalışmaları ile ilçenin dört bir yanını modern, kaliteli ve standartlara uygun yollar ile örerek ulaşım ağını güçlendiren Tekkeköy Belediyesi, son aylarda yol çalışmalarında devrim yaratacak hizmetlere imza attı.

YÜZDE 60'I TAMAM

Son üç yılda ilçenin önceki üç döneminden fazla yol çalışması yapıldığına dikkat çeken Tekkeköy Belediyesi yetkilileri, ilçenin hak ettiği konforda yolların artık ilçenin her tarafına yayıldığını ifade etti. Özellikle maliyet ve işçilik yönünden daha avantajlı olan beton yol çalışmaları sayesinde kırsal mahalleler bile şehir merkezlerindeki yol konforuna ulaşıldı. Tekkeköy’ün her mahallesinde her sokağında aşırı sıcaklara rağmen tüm çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bu yıl yapılması planlanan ve hedeflenen yol çalışmalarının şimdiden yüzde 60'ını tamamlayan Tekkeköy Belediyesi, modern ve konforlu yol ağıyla tüm ilçeyi örmeye devam edecek.

SIRADAKİ HABER
}