HaberlerYABPA AİLESİ BÜYÜYOR

YABPA AİLESİ BÜYÜYOR

Yabancılar Pazarıspor Yaz Spor Okulları'nda antrenmanlarını sürdüren minik kramponlar, hem yaz tatilini futbol dolu geçiriyor hem de geleceğe hazırlanıyor

YABPA AİLESİ BÜYÜYOR

Samsun amatör futbolunun önemli takımlarından Yabancılar Pazarıspor (Yabpa), Yaz Spor Okulları ile gençlerin tatilini spor dolu geçirmesini sağlıyor. İlkadım Derebahçe Spor Tesisleri'nde haftanın 5 günü çalışan 70 minik krampon, futbolun temel kurallarını öğreniyor. Altyapı Koordinatörü ve Yaz Spor Okulu Sorumlusu Burak Keskindemir nezaretinde yaz aylarını futbol dolu geçiren Yabpalı yetenekler, geleceğin futbolcusu olmak için ter döküyor. Yaz spor okullarına ilgiden mutlu olduklarını ifade eden Keskindemir, "Buradaki amacımız öncelikle çocuklarımıza futbol sevgisini aşılamak. Daha sonra teknik ve taktik bilgileri vererek, Samsun futboluna kazandırmak" diye konuştu.

Tugay BAŞSAN

GELECEĞİN YILDIZ İKİLİSİ

Yabpa'da geleceğin yıldız adayları Özge ve Ezgi Doruk, idmanlarda göz dolduruyor. 2006 doğumlu ikiz kardeşlerden orta saha Özge, antrenmanlarda takım arkadaşlarını yönlendirirken, Ezgi kalede güven veriyor.

YABPA'DA AİLE FOTOĞRAFI

Yabancılar Pazarıspor Başkanı Ali Akyüz, bir kulüpten daha fazlası olduklarını belirterek, "Başkanı, yöneticisi, antrenörü, sporcusu ve velisiyle Yabpa bir ailedir." dedi.

SIRADAKİ HABER
}