Haberlerİlkadım'da olimpiyat heyecanı

İlkadım'da olimpiyat heyecanı

Samsun'da 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyatlarına sayılı günler kala İlkadım Belediyesi dünyanın 106 ülkesinden gelecek misafirleri ağırlamaya hazır

İlkadım'da olimpiyat heyecanı

EV SAHİPLİĞİ GURUR KAYNAĞI

Samsun'da 18-30 Temmuz 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek Dünya'nın 3'üncü en büyük spor organizasyonu olan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’na sayılı günler kala merkez ilçe İlkadım’da hazırlıklar tamam. Yaklaşan olimpiyatların Samsun ve Türkiye için büyük bir kazanç olduğunu vurgulayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Kültür ve turizm için de büyük bir önem arz eden, böylesine büyük bir spor etkinliğine Samsun olarak ev sahipliği yapmak ayrıca bir gurur kaynağı. Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a bu husustan teşekkür ederim." dedi.

"MEŞALEYİ TAŞIMAYA HAZIRIZ"

İlkadım’ın birçok müsabakaya ev sahipliği yapacağını ifade eden Başkan Tok, "İlkadım Belediyesi olarak büyük bir sorumluluk duygusu hissediyoruz. Başta ilçemiz olmak üzere şehrimizin tüm ilçeleri ile en önemli özelliklerimizden olan misafirperverliğimizi dünyaya göstereceğiz. Sporcu ve Sporseverlerle binlerce katılımcının ağırlanacağı Olimpiyatlarda Meşale Kent İlkadım olarak olimpiyat meşalesini taşımaya hazırız” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}