HaberlerSöz verdi, başardı

Söz verdi, başardı

Samsunlu milli boksör Gizem En, Ay-Yıldızlı bayrağımızı Avrupa'da dalgalandıran tek sporcu oldu. Gizem 1 yıl önce Haber Gazetesi'ne verdiği sözünü tutarak da adeta tarih yazdı

Söz verdi, başardı

TARİH YAZDI

Bulgaristan'da düzenlenen Yıldız ve Genç Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonası'na Gizem En damgasını vurdu. Samsunlu milli sporcu Gizem, 57 kiloda ringe çıkarak önce Letonyalı ardından İtalyan rakibini devirdi. Yarı finalde Rus rakibine sayı farkıyla mağlup olan Gizem Avrupa üçüncüsü oldu. Marifetli Gizem'in bir başka başarısı da Türk milli takımında tek derece yapan sporcu olması. 1 yıl önce Haber Gazetesine de verdiği röportajda derece sözü veren Gizem En, sözünü tutarak da adeta tarih yazdı.

BU GURUR SAMSUN'UN

Genç bayanlar kategorisinde milli formayla Avrupa arenasında ülkemize ve şehrimize büyük gurur yaşatan Gizem'e havaalanında muhteşem bir karşılama töreni hazırlanacak. Çok mutlu olduklarını dile getiren Sevindik Boks Spor Kulübü Antrenörleri Ramazan Ballıoğlu ve Aydın Akduman, "Gizem yaptı yine yapacağını. Yeni bir yıldız doğdu artık. Avrupa'da tek derece yapan sporcu olmak gurur verici bir olay. Gizem'e havaalanında muhteşem bir karşılama töreni hazırlayacağız. Tüm Samsunluları kızlarına sahip çıkmaya bekliyoruz"dedi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}