HaberlerBaşak Sayan'dan dadı isyanı

Başak Sayan'dan dadı isyanı

Nisan ayında ikiz bebeklerini dünyaya getiren Başak Sayan şu sıralar dadı arayışında. Instagram'dan yaptığı paylaşımda içini döken Başak Sayan, dadıların istediği dudak uçuklatan maaşlara isyan etti

Başak Sayan'dan dadı isyanı

Başak Sayan, 2 yıl önce Bodrum Havalimanı’nda tanıştığı Ekonomist Murat Vardal’la Amerika'da evlenmişt. Çiftin geçen nisan ayında da Ares ve Milan adını verdikleri ikiz bebekleri dünyaya gelmişti.

Şu sıralarda bebekleri için dadı arayışına giren Başak Sayan, dün kendisinden talep edilen uçuk rakamlara sosyal medyada isyan etti:

'9 BİN TL MAAŞ İSTEDİLER'

"Bebeklerle ilgili olan her şey ne inanılmaz bir sektör haline gelmiş. Dünyanın en büyük ekonomisi bebek ürünlerinden oluşuyor düşünün. Bakıcısından biberonuna, bezinden mamasına, karyolasından kıyafetlerine kadar binbir çeşit ürün var. En acayip olanı bakıcı olayı ama. Dogumdan evvel en zoru bu olacak derlerdi de inanmazdım. Ama daha 2,5 ay önce doğum yapmama rağmen dadı olayında mastır yaptım sayıyorum kendimi valla. Öyle inanılmaz rakamlar havada uçuşuyor ki; insanın ağzı açık kalıyor. Benden 9000 tl maaş isteyen bile oldu düşünün. O da indirimli hali, jest yapıp 1000 tl indirmiş yani! Elbette bunun bir bedeli var, emeğini koyuyor ortaya ama bu rakamlar şaka gibi... Neyse... Annem Ankara'ya dönmeden işleri yoluna koymam gerek. Dua edin bize..."

SIRADAKİ HABER
}