HaberlerFahriye Evcen Raşit Bağzıbağlı'yı sildi!

Fahriye Evcen Raşit Bağzıbağlı'yı sildi!

Fahriye Evcen, gelinlik polemiği sonrası Raşit Bağzıbağlı'yı Instagram'dan sildi. Ancak bu haberin sosyal medyada yayılması üzerine gecikmeli bir teşekkür mesajı paylaşmak zorunda kaldı

Fahriye Evcen Raşit Bağzıbağlı'yı sildi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 3.5 yıllık ilişkinin ardından 29 Haziran’da Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendi. Sanat dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı düğüne damga vuran olay ise Fahriye Evcen’in gelinliğinin Neslihan Atagül'ün gelinliğine benzetilmesiydi.

Modacı Raşit Bağzıbağlı’nın imzasını taşıyan gelinlik, geçen yıl Kadir Doğulu ile evlenen Neslihan Atagül’ün gelinliğine benzetildi. 

Sosyal medyada da iki gelinliğin benzerliğine dair çok sayıda yorum yapıldı. Bu durumdan rahatsızlık duyan Fahriye Evcen, günler süren polemiğe yol açan o gelinliği diken Raşit Bağzıbağlı’yla dostluğunu noktaladı.

Fahriye Evcen, Instagram’da Raşit Bağzıbağlı’yı takipten çıkardı. Ancak bu haberin sosyal medyada yayılması üzerine yine aynı mecrada gelinlikli bir fotoğrafını paylaşarak Raşit Bağzıbağlı ve ekibine teşekkür etti.

Posta.com

SIRADAKİ HABER
}