Yörükler'e kütüphane

AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları'nın başlattığı ve her ilçede bir okula kütüphane kurulan projenin 19 Mayıs Yörükler İlkokulu'ndaki açılışına katılan Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 'Çocuklarımızı ve gençlerimizi her fırsatta kitap okumanın önemi konusunda uyarmalı ve teşvik etmeliyiz' dedi

Yörükler'e kütüphane

AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları tarafından başlatılan "Şehirden Köye Gönülden Gönüle" adlı ve her ilçede bir okula kütüphane kazandırılan proje kapsamında, 19 Mayıs ilçesi Yörükler İlkokulu'ndaki kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi.

Gençlik Kollarının ilçe teşkilatları tarafından yürütülen etkinlikle AK Parti 19 Mayıs İlçe Gençlik Kolları üyeleri, okul kütüphanesinin restorasyonunu yaparak kullanıma açtı.

BİLGİ OKUMAKTAN GEÇER
Her bilginin okumaktan ve öğrenmekten geçtiğini belirten 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Ülkemizi 2023 ve 2071 ideallerine ulaştırmada çocuklarımızı yetiştirme tarzımız çok önemlidir. Okumanın yerine daha çok teknolojik uğraşlarla meşgul olan çocuklarımızı ve gençlerimizi her fırsatta kitap okumanın önemi konusunda uyarmalı ve teşvik etmeliyiz. En büyük teşvik de aile ortamında ebeveynlerin ya da büyüklerin öncülük ettiği okuma alışkanlığıdır. Gençlik Kollarımızın öncülüğünde gerçekleştirilen bu kampanya sayesinde bir nebze de olsa çocuklarımıza faydalı olmaya çalışıyoruz. Kitapların paha biçilmez hazinelerinden çocuklarımızın daha çok faydalanabilmesi adına kitaplarını küçük bir kütüphane niteliğinde okullarına taşıyoruz" diye konuştu.

TEK ÖRNEK KALMASIN
Kütüphanenin açılışına katılan 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen ise Gençlerimizin sosyal sorumluluk projesi kapsamında oluşturdukları bu güzel kütüphanenin ilçemizde tek örnek kalmamasını, çoğalmasını arzuluyorum ve gençlerimize teşekkür ediyorum" dedi. AK Parti 19 Mayıs İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yazar ise katkılarından dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti. Açılışa 19 Mayıs İlçe Garnizon Komutanı Abdullah Tekelier, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Öztürk Tekin, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Eroğlu, Millî Eğitim Şube Müdürleri, AK Parti İlçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı, öğretmenler, öğrenciler ve Gençlik Kolları üyeleri katıldı.

TOPALOĞLU HABERAKS'TA
Öte yandan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Haberaks TV Programlar Koordinatörü Sinan Sallabaş'ın sunduğu Samsun'un Nabzı programının bu akşamki konuğu olacak. Belediye çalışmaları ve gündeme yönelik önemli açıklamalarda bulunacak Başkan Topaloğlu'nun yer alacağı program saat 20.00'de canlı olarak ekranlara gelecek.EN ÇOK OKUNANLAR

Karadeniz'e şehit ateşi düştü!

1 Karadeniz'e şehit ateşi düştü!

Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

2 Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

3 Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Samsun'da acı ölüm!

4 Samsun'da acı ölüm!

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

5 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

Şirinler daha güçlü geliyor

6 Şirinler daha güçlü geliyor

Samsunspor için karar günü

7 Samsunspor için karar günü

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

8 Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

Samsun'da 31 yıllık ulaşım çilesi son buluyor

9 Samsun'da 31 yıllık ulaşım çilesi son buluyor

Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

10 Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu


SIRADAKİ HABER