HaberlerSamsun HaberleriÖnemli çalışmalara imza atılacak

Önemli çalışmalara imza atılacak - Samsun Haberleri

Vali Osman Kaymak'ı makamında ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar dileyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Hep birlikte kentimizi geleceğe taşıma konusunda birçok önemli çalışmaya imza atacağımıza inanıyorum' dedi

Önemli çalışmalara imza atılacak

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Valiler Kararnamesi ile ataması gerçekleştirilen Samsun Valisi Osman Kaymak’ı, Belediye Başkan yardımcıları Yahya Çınkıl, Musa Yüksel ve Cemal Kulein ile makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Vali Kaymak’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Tok, "Hep birlikte kentimizi geleceğe taşıma konusunda birçok önemli çalışmaya imza atacağımıza dair inancımızı belirtmek istiyorum” diye konuştu.

HIZLA BÜYÜYORUZ

Vali Kaymak’a İlkadım ilçesi ve belediye hizmetleri hakkında bilgi veren Başkan Tok, "Yoğun nüfusu ve birçok kamu kurumunun ilçe sınırları içerisinde bulunması nedeniyle şehrin lokomotifi konumunda olan İlkadım, büyük projelerle hızla modern bir kent haline geliyor. Üç yıl içerisinde belediyemizce gerçekleştirilen projeler ve hizmetlerin yanı sıra 18-30 Temmuz tarihleri arasında Samsun'da düzenlenecek 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat hazırlıkları ile ilgili gelinen son aşamaya ilişkin bilgi verdik" dedi.

SIRADAKİ HABER
}