HaberlerDövmesini sildirip Umre'ye giden Vildan Atasever

Dövmesini sildirip Umre'ye giden Vildan Atasever

Oyuncu Vildan Atasever de kutsal toprakları ziyaret edenler kervanına katılmıştı. Umre'ye gidip dönen Vildan Atasever önceki gün de elinde Necip Fazıl Kısakürek'in 'Çöle İnen Nur' kitabıyla görüntülendi

Dövmesini sildirip Umre'ye giden Vildan Atasever

Umre sonrası Uçankuş'a konuşan oyuncu Vildan Atasever ziyaretin çok anlamlı geçtiğini ifade ederek "Büyük bir okyanustu, ben size ancak bunun bir damlasını anlatabilirim" dedi.

ŞİMDİ DE NECİP FAZIL OKUYOR

Vildan Atasever'in Necip Fazıl Kısakürek’inÇöle İnen Nur kitabını okuduğu da dikkatlerden kaçmadı.

İlk önce dövmesini sildiren daha sonra da Umre'ye giden güzel oyuncu, manevi yönünü güçlendirmeye ağırlık verdiğini de sözlerine ekledi.

OYNADIĞI DİZİ TUTMAMIŞTI

2015 yılında Kanal D'de yayınlanan 'Yazın Öyküsü' dizisinde rol alan güzel oyuncu, 13 bölümde ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI SİLDİRMİŞTİ

35 yaşındaki oyuncu, son olarak 2000 yılında çekilen ve daha sonra pişman olduğu cesur fotoğraflarını internetten sildirmek için 25 bin TL harcadığı yönündeki haberlerle gündeme gelmişti.

ESTETİK YAPTIRMIŞTI

İsmail Hacıoğluile evliliğinin sona ermesinin ardından ortadan kaybolan Vildan Atasever, yaptırdığı estetik operasyonlarla kısa bir zaman önce yeni bir görünüme kavuşmuştu. Vildan Atasever kaşlarını dolgunlaştırıp dudaklarını kalınlaştırmıştı.

Posta
 

SIRADAKİ HABER
}