Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Öğrenciler Başkan Tok'a böyle teşekkür etti

Kubilay İlkokulu ziyaretinde öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın her zaman yanındayız, en büyük destekçisiyiz' dedi.

Öğrenciler Başkan Tok'a böyle teşekkür etti

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kubilay İlkokulu’nu ziyaret etti. Okula girdiğinde öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Tok, miniklerle sohbet ederken hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen öğrencileri de kırmadı.

Okul bahçesinde Tok'un etrafını saran minikler, İlkadım Belediyesi tarafından okula yapılan park için Tok'a teşekkür etti. Tok, daha sonra yapımı tamamlanan çevre düzenleme ve çocuk oyun park alanını inceledi.

Çocukların geleceğe hazırlanması noktasında büyük ve önemli çalışmalara imza attıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Kökçüoğlu Mahalle buluşma toplantımız sonrası Kubilay İlkokulu’ndaki öğrencilerimizin yoğun ilgisi sebebiyle öğrencilerimiz ile bir aradayız. Okula girdiğimiz andan itibaren bizleri ağabeyleri gibi gören yavrularımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Onların mutluluğu onların başarısı bizleri her daim hizmet aşkı ile kamçılıyor. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin yaşamını sürdürdükleri ortamları geliştirmek bizlerin asli görevidir. İlçemiz yapı itibariyle kentin en büyük metropol ilçesidir. Yaklaşık 65 bin civarında olan öğrenci sayısı ile Samsun'da okullaşma ihtiyacının yarısından fazlası ilçemizde karşılanmaktadır. Bu büyük ilçenin yükünün ağırlığı belediye başkanı olarak bizim omuzlarımızdadır. Geleceğimizin daha aydınlık olması, çocuklarımızın ve gençlerimizin çok iyi eğitilmesine, geleceğe çok iyi şekilde hazırlanmalarına bağlıdır. Biz de bu doğrultuda planlamalarımızı yapıyoruz. Okulların alt yapılarının yapımı konusunda azami gayret gösteriyoruz. Kubilay İlkokulumuzda da öğrencilerimizin yoğun isteği üzerine okulun arka kısmında bulunan alana oyun gurupları yerleştirerek yavrularımızın isteği kırmadık. Park alanında çocuklarımız hem enerjilerini atıyor hem de öğretmenleri tarafından ödüllendiriliyor" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 3 takımı geçebildi

1 Samsunspor 3 takımı geçebildi

HERŞEY HOCAYA BAĞLI

2 HERŞEY HOCAYA BAĞLI

 Kavgada bir kişiyi silahla yaralayan emlakçı tutuklandı

3 Kavgada bir kişiyi silahla yaralayan emlakçı tutuklandı

Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

4 Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

Samsuna elektronik kelepçe

5 Samsun'a elektronik kelepçe

Sağlıkçılara izin yasağı

6 Sağlıkçılara izin yasağı

Bakan Müezzinoğlundan kıdem tazminatı açıklaması

7 Bakan Müezzinoğlu'ndan kıdem tazminatı açıklaması

Otogarda kaçak  sigara baskını

8 Otogarda kaçak sigara baskını

SAMSUNSPORA AĞIR FATURA

9 SAMSUNSPOR'A AĞIR FATURA

Taklit gıdalardan uzak durun

10 Taklit gıdalardan uzak durun


SIRADAKİ HABER