Haberler BİLNET OKULLARINDAN 15 TEMMUZ İÇİN ANLAMLI SEMİNER

BİLNET OKULLARINDAN 15 TEMMUZ İÇİN ANLAMLI SEMİNER

Bu sene Samsun'da öğretim hayatına başlayacak olan Samsun Bilnet Okulları 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde 23. İşitme Engelliler Olimpiyatları için Samsun'a gelen yabancı delegasyon ve gönüllülere 15 Temmuz ruhunu anlattı.

 BİLNET OKULLARINDAN 15 TEMMUZ İÇİN ANLAMLI SEMİNER

Okul müdürü Neslihan Bozkul bu anlamlı günde milli beraberlik ve demokrasi ruhunun galip geldiğini, Türk halkının darbeci ve karanlık güçlere engel olarak demokrasi değerlerine ve milli iradeye sahip çıktığını belirtti.

Seminerde konuşan Bilnet Okulları kampüs müdürü Doğan Öksüz “Ülkemizin demokrasi ve milli iradeye bağlılığını, tıpkı geçmiş tarihimizde olduğu gibi 15 Temmuz 2016’da da kahramanca gösterdiğini, milletimizin hainlere karşı tek vücut olduğunu ve yeni bir destan yazıldığını” vurguladı.

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Celalettin Kapçak, “15 Temmuz ruhu, Türkiye’nin hiçbir güç tarafından bölünemeyeceğini, birlik ve beraberliğimizin bozulmasının mümkün olmadığını tüm dünyaya ispat etmiştir”, diyerek Samsun Bilnet Okullarına bu duyarlı organizasyonu için teşekkür etti.

SIRADAKİ HABER
}